H-3100  Salgótarján,  Fő tér 5.   tel.: +36 32 310503     e-mail: info@fotoklub-nograd.hu

Frissítve: 2017.08.27.

Fotópályázatok:

47. Észak-Magyarországi Fotóművészeti Szemle
Az Egri Kulturális és Művészeti Központ és a Heves Megyei Fotóklub pályázatot hirdet a fotóművészeti szemlén való részvételre.

Kiállítási naptár:
1.) Nevezési lapok és alkotások beküldése e-mailben: 2017. szeptember 28-án éjfélig
2.) Zsűrizés: 2017. október 5-ig.
3.) A zsűrizés eredményéről kiértesítés e-mailben, illetve a hevesmegyeifotoklub.hu weblapon 2017. október 8-ig.
4.) A kiállításra kiválasztott alkotások eljuttatása a rendezőkhöz 2017. október 15-ig
5.) Kiállításmegnyitó: 2017. november 7. Egri Kulturális és Művészeti Központ Bartakovics Béla Közösségi Ház
_________________________________________________________________________

FOTÓPÁLYÁZAT:

Téma: „Salgótarján színe és visszája”.

Fotópályázatot írunk ki a Nógrád Megyei Fotóklub Egyesület tagjai, pártoló tagjai, valamint Salgótarjánban élő amatőr és hivatásos fotográfusok részére a kiírásban megfogalmazottak szerint.
Határidő: 2017. október 4.
Zsűrizés: 2017. október 5. 19.00.

__________________________________________________________________________

A Nógrád Megyei Fotóklub Egyesület – mint rendező, pályázatot hirdet a 46. Észak - Magyarországi Fotóművészeti Szemlén való részvételre.

Kiírás letöltése.
Nevezési lap letöltése.
Határidők a kiírásban.
A zsűri összetétele:
Baán Katalin, Cegléd. Fotóklub vezető
Nervetti Károly E-MAFOSZ/g.
Kralovánszky Balázs, Torontó. Kanada. MFSZ. tag

Összesítés
Monochróm kategória
Color kategória
Jegyzőkönyv: Nervetti Károly Károly
Jegyzőkönyv: Kralovánszky Balázs
Color kategória kállított képei
Monochrom kategória kállított képei
Helyezettek oklevelei
Különdíjasok oklevelei

Katalógus letöltése

Meghatározott téma: „TÜKRÖZŐDÉS”.

___________________________________________________________________________

A Nógrád Megyei Fotóklub Egyesület fotópályázatot ír ki Nógrád megyében élő középiskolások részére SZABAD TÉMAVÁLASZTÁSSAL.

____________________________________________________________________________

Fotópályázatot írunk ki a Nógrád Megyei Fotóklub Egyesület tagjai, pártoló tagjai, valamint Salgótar-jánban és Nógrád megyében élő és tevékenykedő amatőr és hivatásos fotográfusok részére. Meghatározott téma: „Mindennapi eszközeink"

___________________________________________________________________________

A Miskolci Fotóklub Egyesület – mint rendező, pályázatot hirdet a XLV. Észak - Magyarországi Fotóművészeti Szemlén való részvételre.
Kiíró weblapján
Kiállított képek
45. EMO Díjazott képei
____________________________________________________________________________